MUTAI CMTB1LE-63 1P N Disjoncteur RCBO ki fonksyone ak kouran rezidyèl
Detay pwodwi
Disjoncteur CMTB1LE-63 ki fonksyone ak kouran rezidyèl la ka pwoteje moun ak kouran kont chòk elektrik, kous kout, ak surcharge. Disjoncteur RCBO a sitou itilize nan bilding komèsyal ak rezidansyèl. Li konfòm ak estanda IEC61009-1 la.
CMTB1LE-63 RCBO aplikab pou AC50/60HZ, vòltaj nominal 230V/240V/400V /415V ak kouran nominal jiska 63A.
| Non pwodwi | RCBO |
| Nimewo Modèl | CMTB1LE-63 1P+N |
| Estanda | IEC61009-1 |
| Kouran nominal An (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonè | 1P+N |
| Vòltaj nominal Ue (V) | 230V |
| Frekans nominal | Kouran altènatif 50/60Hz |
| Kapasite kous kout nominal Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Vòltaj rezistans enpilsyon nominal Uimp | 4000V |
| Tanperati anbyen | -20℃ ~ +40℃ |
| Kalite liberasyon enstantane | CD |
| Kouran fonksyònman rezidyèl nominal Nan | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Koub
Dimansyon plan ak enstalasyon (mm)
Avantaj
1. Pwoteksyon sikwi kont kous kout, surcharge ak flit tè
2. Enstalasyon fasil: Disjonktè kouran rezidyèl yo ka enstale nan nenpòt panèl disjonktè oswa bwat elektrik, sa ki fè yo fasil pou enstale.
3. Sansiblite: Yo ka detekte menm ti kantite flit aktyèl nan tè a
Polonè
Aplikasyon
Disjoncteurs MCB Miniature yo pwofesyonèl & lajman itilize nan bilding, rezidans, aplikasyon endistriyèl, transmisyon enèji elektrik.
Lòt moun
Anbalaj
4 moso pou chak bwat enteryè, 80 moso pou chak bwat ekstèn.
Dimansyon pou chak bwat ekstèn: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Mache prensipal la
MUTAI Electric konsantre sou Mwayen Oryan, Afrik, Azi Sidès, Amerik di Sid, mache Larisi.
Poukisa chwazi nou
Telefòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












