MUTAI CMTB1LE-63 2P Disjonktè ki fonksyone ak kouran rezidyèl RCBO
Detay pwodwi
RCBO a pwoteje kont danje chòk elektrik ak dife ki koze pa defo tè ak surkouran. Li detekte epi koupe flit kouran nan tè a, ke yo rele kouran rezidyèl, ki ka rive akòz fil elektrik ki defektye, izolasyon domaje, oswa ekipman elektrik ki defektye. Anplis de sa, li pwoteje tou kont surkouran, ki ka koze pa kous kout oswa sikwi ki twò chaje.
Yo souvan itilize RCBO nan bilding rezidansyèl ak komèsyal, osi byen ke nan aplikasyon endistriyèl. Yo patikilyèman itil nan sitiyasyon kote pwoteksyon sikwi endividyèl nesesè, tankou nan kwizin, twalèt, ak lòt zòn kote ekipman elektrik gen chans pou antre an kontak ak dlo.
| Non pwodwi | Disjoncteur RCBO ki fonksyone ak kouran rezidyèl |
| Nimewo Modèl | CMTB1LE-63 2P |
| Estanda | IEC61009-1 |
| Kouran nominal An (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonè | 2P |
| Vòltaj nominal Ue (V) | 230V |
| Frekans nominal | Kouran altènatif 50/60Hz |
| Kapasite kous kout nominal Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Vòltaj rezistans enpilsyon nominal Uimp | 4000V |
| Tanperati anbyen | -20℃ ~ +40℃ |
| Kalite liberasyon enstantane | CD |
| Kouran fonksyònman rezidyèl nominal Nan | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Koub
Dimansyon plan ak enstalasyon (mm)
Avantaj
1. Pwoteksyon sikwi kont kouran kous kout
2. Pwoteksyon sikui kont kouran surcharge
3. Pwoteksyon pwoteksyon kont flit sou latè
Polonè
Aplikasyon
MCB a lajman itilize nan bilding, rezidans, aplikasyon endistriyèl, transmisyon enèji elektrik.
Lòt moun
Anbalaj
3 moso pou chak bwat enteryè, 60 moso pou chak bwat ekstèn.
Dimansyon pou chak bwat ekstèn: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Mache prensipal la
Mwayen Oryan, Afrik, Azi Sidès, Amerik di Sid, mache Larisi... elatriye
Telefòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












