MUTAI CMTB1LE-63 4P Disjoncteur RCBO ki fonksyone ak kouran rezidyèl
Detay pwodwi
Disjonktè kouran rezidyèl CMTB1LE-63 la ka pwoteje moun ak kouran kont chòk elektrik, kous kout, ak defo surcharge. RCBO a sitou itilize nan bilding komèsyal ak rezidansyèl,
Li konfòm ak estanda IEC61009-1 la.
| Non pwodwi | Disjoncteur ki fonksyone ak kouran rezidyèl |
| Nimewo Modèl | CMTB1LE-63 4P |
| Estanda | IEC61009-1 |
| Kouran nominal An (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonè | 4P |
| Vòltaj nominal Ue (V) | 400V |
| Frekans nominal | Kouran altènatif 50/60Hz |
| Kapasite kous kout nominal Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Vòltaj rezistans enpilsyon nominal Uimp | 4000V |
| Tanperati anbyen | -20℃ ~ +40℃ |
| Kalite liberasyon enstantane | C oswa D |
| Kouran fonksyònman rezidyèl nominal Nan | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Koub
Dimansyon plan ak enstalasyon (mm)
Avantaj
1. Pwoteksyon kouran kous kout ak kouran surcharge
2. Pwoteksyon kont chòk elektrik: Yon disjonktè kouran rezidyèl detekte epi koupe defo elektrik ki koze pa flit kouran nan tè a, anpeche chòk elektrik ak elektwokisyon.
3. Tan repons rapid: Disjonktè sa yo fèt pou deklanche byen vit, souvan nan yon fraksyon segonn, lè yo detekte yon pann elektrik.
Polonè
Aplikasyon
Disjoncteurs MCB Miniature yo pwofesyonèl & lajman itilize nan bilding, rezidans, aplikasyon endistriyèl, transmisyon enèji elektrik.
Lòt moun
Anbalaj
1 moso pou chak bwat enteryè, 20 moso pou chak bwat ekstèn.
Dimansyon pou chak bwat ekstèn: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Mache prensipal la
MUTAI Electric gen yon anfaz patikilye sou sèvi mache nan Mwayen Oryan, Afrik, Azi Sidès, Amerik di Sid, ak Larisi... elatriye.
Poukisa chwazi nou
Telefòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












