MUTAI CMTB1LE-63 3P Disjoncteur RCBO ki fonksyone ak kouran rezidyèl
Detay pwodwi
Yon disjonktè kouran rezidyèl ak pwoteksyon surkouran (RCBO) se yon aparèy sekirite elektrik ki konbine fonksyon yon aparèy kouran rezidyèl (RCD) ak yon disjonktè mini (MCB) nan yon sèl inite.
Disjonktè kouran rezidyèl CMTB1LE-63 la ka pwoteje moun ak kouran kont chòk elektrik, kous kout, ak defo surcharge. RCBO a sitou itilize nan bilding komèsyal ak rezidansyèl. Li konfòm ak estanda IEC61009-1 la.
| Non pwodwi | Disjoncteur RCBO ki fonksyone ak kouran rezidyèl |
| Nimewo Modèl | CMTB1LE-63 3P |
| Estanda | IEC61009-1 |
| Kouran nominal An (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonè | 3P |
| Vòltaj nominal Ue (V) | 400V |
| Frekans nominal | Kouran altènatif 50/60Hz |
| Kapasite kous kout nominal Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Vòltaj rezistans enpilsyon nominal Uimp | 4000V |
| Tanperati anbyen | -20℃ ~ +40℃ |
| Kalite liberasyon enstantane | CD |
| Kouran fonksyònman rezidyèl nominal Nan | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Koub
Dimansyon plan ak enstalasyon (mm)
Avantaj
1. Pwoteksyon sikui kont kouran kous kout, kouran surcharge ak pwoteksyon kont flit sou latè
2. Fasil pou enstale: RCBO yo tipikman kontra enfòmèl ant epi fasil pou enstale, sa ki fè yo ideyal pou itilize nan ti espas oswa zòn sere.
Polonè
Aplikasyon
Disjoncteurs MCB Miniature yo pwofesyonèl & lajman itilize nan bilding, rezidans, aplikasyon endistriyèl, transmisyon enèji elektrik.
Lòt moun
Anbalaj
2 moso pou chak bwat enteryè, 40 moso pou chak bwat ekstèn.
Dimansyon pou chak bwat ekstèn: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Mache prensipal la
MUTAI Electric konsantre sou Mwayen Oryan, Afrik, Azi Sidès, Amerik di Sid, mache Larisi.
Poukisa chwazi nou
Telefòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













