CMTB1-63DC 2P DC MCB Miniature Disjoncteur
Detay pwodwi
Disjonktè mini CMTB1-63 DC MCB ka pwoteje aparèy elektrik ak lòt ekipman chaj kont pwoblèm surcharge ak kous kout, epi pwoteje sekirite sikwi a. Pifò nan DC MCB yo itilize kèk sistèm kouran dirèk tankou sistèm enèji solè, sistèm backup batri, nouvo enèji, elatriye.
Disjoncteurs miniature DC yo se yon solisyon serye ak pri-efikas pou pwoteje sikui DC kont defo elektrik, epi gwosè kontra enfòmèl ant yo, deklanchman rapid yo, ak kapasite koupe segondè yo fè yo yon chwa popilè nan yon pakèt aplikasyon.
Eta vòltaj DC MCB yo jeneralman soti nan DC 12V-1000V, epi kouran nominal la ka rive jiska 63A.
| Estanda | IEC/EN 60947-2 |
| Kouran nominal An (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonè | 2P |
| Vòltaj nominal Ue (V) | 500V |
| Frekans nominal | 50/60Hz |
| Kapasite kous kout nominal Icn | 6000A |
| Tanperati anbyen | -20℃ ~ +70℃ |
| Kalite koub | C |
| Degre polisyon | 3 |
| Altitid | ≤ 2000m |
| Kapasite maksimòm fil elektrik | 25 mèt kare |
| Enstalasyon | Ray DIN 35mm |
| Kalite liy k ap rantre | Anlè |
Avantaj
1. Deklanchman rapid: MCB DC yo fèt pou deklanche rapidman nan ka ta gen yon pann elektrik, sa ki ede anpeche domaj nan ekipman ak fil elektrik.
2. Kapasite Koupe Segondè: MCB DC yo disponib nan yon seri kapasite koupe, ki vle di yo ka jere gwo nivo kouran san yo pa deklanche.
3. Pèfòmans serye: DC MCB yo fèt pou bay pèfòmans serye ak konsistan sou yon lavi sèvis ki long, ki ede diminye depans antretyen ak ranplasman.
4. Enstalasyon fasil: DC MCB yo fèt pou enstalasyon fasil epi yo ka monte sou ray DIN oswa dirèkteman sou yon panèl.
Polonè
Aplikasyon
Disjoncteurs miniature MCB DC MCB yo lajman itilize nan kèk sistèm kouran dirèk tankou nouvo enèji, solè PV, elatriye.
Lòt moun
Anbalaj
6 moso pou chak bwat enteryè, 120 moso pou chak bwat ekstèn.
Dimansyon pou chak bwat ekstèn: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Kesyon ak repons
Avèk sètifika sistèm jesyon ISO 9001, ISO14001, pwodwi yo kalifye pa sètifika entènasyonal CCC, CE, CB.
Mache prensipal la
MUTAI Electric konsantre sou Mwayen Oryan, Afrik, Azi Sidès, Amerik di Sid, mache Larisi.
Poukisa chwazi nou
1. Avèk plis pase 10 ane eksperyans nan pwodiksyon pwodwi MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Kontaktè... elatriye.
2. Chèn endistriyèl konplete soti nan pwodiksyon konpozan rive nan asanblaj pwodwi konplè, tès ak anba kontwòl woutin.
3. Avèk sètifika sistèm jesyon ISO 9001, ISO14001, pwodwi yo kalifye pa sètifika entènasyonal CCC, CE, CB.
4. Ekip teknik pwofesyonèl, ka bay sèvis OEM ak ODM, ka bay pri konpetitif.
5. Tan livrezon rapid ak bon sèvis apre-lavant.
Telefòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










