CMTB1-63DC 3P DC Solè MCB Miniature Disjoncteur
Detay pwodwi
Disjoncteurs miniature CMTB1-63 DC MCB yo disponib nan divès gwosè ak evalyasyon, epi yo ka itilize nan yon pakèt aplikasyon, tankou sistèm enèji solè, sistèm backup batri, sistèm maren ak otomobil, ak machin endistriyèl.
Eta vòltaj DC MCB yo jeneralman soti nan DC 12V-1000V, epi kouran nominal la ka rive jiska 63A.
| Estanda | IEC/EN 60947-2 |
| Kouran nominal An (A) | 1A- 63A |
| Polonè | 3 |
| Vòltaj nominal Ue (V) | 750V |
| Frekans nominal | 50/60Hz |
| Kapasite kous kout nominal Icn | 6000A |
| Tanperati anbyen | -20℃ ~ +70℃ |
| Kalite koub | C |
| Degre polisyon | 3 |
| Altitid | ≤ 2000m |
| Kapasite maksimòm fil elektrik | 25 mèt kare |
| Enstalasyon | Ray DIN 35mm |
| Kalite liy k ap rantre | Anlè |
Avantaj
1. Pwoteksyon kont surchaj ak kous kout
2. Karakteristik deklanchman: MCB DC yo gen yon karakteristik deklanchman diferan konpare ak MCB AC yo akòz nati diferan vòltaj DC a.
3. Evalyasyon Vòltaj: MCB DC yo gen yon evalyasyon vòltaj espesyalman pou sikui DC, tipikman sòti nan 12V rive nan 1000V DC.
4. Entèripsyon Arc: MCB DC yo fèt pou entèwonp arc DC yo, ki konpòte yo yon fason diferan pase arc AC yo.
Polonè
Aplikasyon
Disjoncteurs miniature DC MCB yo lajman itilize nan kèk sistèm kouran dirèk, tankou nouvo enèji, solè PV, plant elektrik ak enstalasyon endistriyèl ... elatriye.
Lòt moun
Anbalaj
4 moso pou chak bwat enteryè, 80 moso pou chak bwat ekstèn.
Dimansyon pou chak bwat ekstèn: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Kesyon ak repons
Avèk sètifika sistèm jesyon ISO 9001, ISO14001, pwodwi yo kalifye pa sètifika entènasyonal CCC, CE, CB.
Mache prensipal la
MUTAI Electric konsantre sou Mwayen Oryan, Afrik, Azi Sidès, Amerik di Sid, mache Larisi.
Poukisa chwazi nou
Telefòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











