CMTB1-63DC 4P DC Solè MCB Miniature Disjoncteur
Detay pwodwi
Disjonktè mini CMTB1-63 DC MCB a ka pwoteje aparèy elektrik ak lòt ekipman chaj kont pwoblèm surcharge ak kous kout, epi pwoteje sekirite sikwi a. Pifò nan DC MCB yo itilize kèk sistèm kouran dirèk tankou nouvo enèji, solè PV, elatriye. Eta vòltaj DC MCB yo jeneralman soti nan DC 12V-1000V, epi kouran nominal la ka rive jiska 63A.
| Estanda | IEC/EN 60947-2 |
| Kouran nominal An (A) | 1A - 63A |
| Polonè | 4P |
| Vòltaj nominal Ue (V) | 1000V |
| Frekans nominal | 50/60Hz |
| Kapasite kous kout nominal Icn | 6000A |
| Tanperati anbyen | -20℃ ~ +70℃ |
| Kalite koub | C |
| Degre polisyon | 3 |
| Altitid | ≤ 2000m |
| Kapasite maksimòm fil elektrik | 25 mèt kare |
| Enstalasyon | Ray DIN 35mm |
| Kalite liy k ap rantre | Anlè |
Avantaj
1. Pwoteksyon sikwi kont kouran kous kout
2. Pwoteksyon sikui kont kouran surcharge
3. Kapasite kraze ki wo
4.Bèl konsepsyon ak fasil pou enstale
Polonè
Aplikasyon
Disjoncteurs miniature MCB DC MCB yo lajman itilize nan kèk sistèm kouran dirèk tankou nouvo enèji, solè PV, elatriye.
Lòt moun
Anbalaj
3 moso pou chak bwat enteryè, 60 moso pou chak bwat ekstèn.
Dimansyon pou chak bwat ekstèn: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Kesyon ak repons
Avèk sètifika sistèm jesyon ISO 9001, ISO14001, pwodwi yo kalifye pa sètifika entènasyonal CCC, CE, CB.
Mache prensipal la
MUTAI Electric konsantre sou Mwayen Oryan, Afrik, Azi Sidès, Amerik di Sid, mache Larisi.
Poukisa chwazi nou
Telefòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








