Mutai CMTB1-63 4P C Koub Mcb Miniature Disjoncteur
Detay pwodwi
Disjoncteur miniature CMTB1-63 la ofri pwoteksyon kont kous kout ak surcharge, epi li kapab itilize tou pou transfè ak konvèsyon sistèm pouvwa ki pa souvan. Avèk yon konsepsyon estriktirèl avanse, pèfòmans serye, gwo kapasite koupe, ak yon aparans elegant, MCB a se yon pwodwi siperyè. Kokiy li yo ak pati li yo konstwi ak materyèl ki gen gwo rezistans enpak ak pwopriyete rezistan flanm dife.
| Non pwodwi | MCB |
| Modèl NO. | CMTB1-63 4P |
| Estanda | IEC60898-1 |
| Sètifika | CE |
| Kouran nominal An (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonè | 4P |
| Vòltaj nominal Ue (V) | 400/415V |
| Frekans nominal | Kouran altènatif 50/60Hz |
| Kapasite kous kout nominal Icn | 3000A/4500A |
| Vòltaj rezistans enpilsyon nominal Uimp | 4000V |
| Tanperati anbyen | -20℃ ~ +40℃ |
| Kalite liberasyon enstantane | C |
| Koulè | Blan + wouj |
| Sèvis | OEM ak ODM |
Koub
Polonè
Avantaj
1. Pwoteksyon sikwi kont kouran kous kout
2. Pwoteksyon sikui kont kouran surcharge
3. Bèl konsepsyon ak fasil pou enstale
Aplikasyon
MCB a lajman itilize nan bilding, rezidans, aplikasyon endistriyèl, transmisyon enèji elektrik ... elatriye.
Lòt moun
Anbalaj
3 moso pou chak bwat enteryè, 60 moso pou chak bwat ekstèn.
Dimansyon pou chak bwat ekstèn: 22 * 8.2 * 8 cm
Mache prensipal la
Mwayen Oryan, Afrik, Azi Sidès, Amerik di Sid, mache Larisi... elatriye
Kesyon ak repons
MCB yo te sètifye pa sètifika entènasyonal tankou CCC, CE, ak CB, epi yo sipòte pa sètifika sistèm jesyon ISO 9001 ak ISO 14001.
Poukisa chwazi nou
Telefòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













