CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB Miniature Disjoncteur
Detay pwodwi
Disjonktè miniature CMTB1-63 la gen fonksyon pwoteksyon kont kous kout ak surcharge, li kapab itilize tou kòm yon transfè ak konvèsyon sistèm pouvwa ki pa souvan. MCB a gen karakteristik estrikti avanse, pèfòmans fyab, gwo kapasite kraze, aparans elegant elatriye. Kokiy la ak pati yo fèt ak materyèl ki gen rezistans enpak, ak yon gwo karakteristik ignifuje.
| Non pwodwi | MCB |
| Modèl NO. | CMTB1-63 1P |
| Estanda | IEC60898-1 |
| Sètifika | CE |
| Kouran nominal An (A) | 1-63A |
| Polonè | 1P |
| Vòltaj nominal Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Frekans nominal | Kouran altènatif 50/60Hz |
| Kapasite kous kout nominal Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Vòltaj rezistans enpilsyon nominal Uimp | 4000V |
| Tanperati anbyen | -20℃ ~ +40℃ |
| Kalite liberasyon enstantane | Kalite C oswa kalite D |
| Koulè | Blan |
| Sèvis | OEM ak ODM |
Koub
Polonè
Avantaj
1. Pwoteksyon sikwi kont kouran kous kout
2. Pwoteksyon sikui kont kouran surcharge
3.Bèl konsepsyon ak fasil pou enstale
Aplikasyon
Disjoncteurs miniature MCB yo itilize anpil nan bilding, rezidans, aplikasyon endistriyèl, transmisyon enèji elektrik... elatriye.
Lòt moun
Anbalaj
12 moso pou chak bwat enteryè, 240 moso pou chak bwat ekstèn.
Dimansyon pou chak bwat ekstèn: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Mache prensipal la
Mwayen Oryan, Afrik, Azi Sidès, Amerik di Sid, mache Larisi... elatriye
Poukisa chwazi nou
Telefòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













