MUTAI CMTB1-63H 1P Mini MCB Miniature Disjoncteur
Detay pwodwi
Disjonktè miniature CMTB1-63 la ka pwoteje aparèy la kont kous kout ak pwoteksyon kont surcharge, li kapab itilize tou kòm yon transfè ak konvèsyon sistèm pouvwa ki pa souvan. MCB a gen yon estrikti avanse, pèfòmans serye, gwo kapasite kraze, aparans elegant, elatriye. Kokiy la ak pati yo fèt ak materyèl ki gen rezistans enpak, ak yon gwo karakteristik ignifuje.
MCB yo disponib nan konfigirasyon yon sèl pòl, doub pòl, ak twa pòl, kote chak pòl kapab pwoteje yon sikwi separe.
| Non pwodwi | Disjoncteur Miniature MCB |
| Modèl NO. | CMTB1-63 1P |
| Estanda | IEC60898-1 |
| Sètifika | CE |
| Kouran nominal An (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonè | 1P |
| Vòltaj nominal Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Frekans nominal | Kouran altènatif 50/60Hz |
| Kapasite kous kout nominal Icn | 6000A |
| Vòltaj rezistans enpilsyon nominal Uimp | 4000V |
| Tanperati anbyen | -20℃ ~ +40℃ |
| Kalite liberasyon enstantane | CD |
| Koulè | Blan + gri |
| Sèvis | OEM ak ODM |
Polonè
Aplikasyon
Disjoncteurs MCB Miniature yo pwofesyonèl & lajman itilize nan bilding, rezidans, aplikasyon endistriyèl, transmisyon enèji elektrik.
Avantaj
1. Pwoteksyon kouran kous kout ak kouran surcharge
2. Kapasite kraze ki wo ak deklanchman rapid
3. Gwosè kontra enfòmèl ant: MCB yo fèt pou yo piti epi kontra enfòmèl ant, sa ki fè yo fasil pou enstale epi anfòm nan panno elektrik ak tablo distribisyon.
Lòt moun
Anbalaj
12 moso pou chak bwat enteryè, 240 moso pou chak bwat ekstèn.
Dimansyon pou chak bwat ekstèn: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Kesyon ak repons
Avèk sètifika sistèm jesyon ISO 9001, ISO14001, pwodwi yo kalifye pa sètifika entènasyonal CCC, CE, CB.
Mache prensipal la
Mwayen Oryan, Afrik, Azi Sidès, Amerik di Sid, Larisi ... elatriye
Telefòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












