Mutai CMTB1-63 3P MCB Miniature Disjoncteur
Detay pwodwi
Disjoncteur miniature CMTB1-63 la ka pwoteje aparèy la kont kous kout ak surcharge, li kapab itilize tou pou transfè ak konvèsyon sistèm pouvwa ki pa souvan. MCB a gen yon estrikti avanse, pèfòmans serye, gwo kapasite kraze, aparans elegant, elatriye. Kokiy la ak pati yo fabrike ak materyèl ki ofri rezistans enpak ak pwopriyete rezistan flanm dife.
| Non pwodwi | Disjoncteur Miniature MCB |
| Modèl NO. | CMTB1-63 3P |
| Estanda | IEC60898-1 |
| Sètifika | CE |
| Kouran nominal An (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonè | 3P |
| Vòltaj nominal Ue (V) | 400/415V |
| Frekans nominal | Kouran altènatif 50/60Hz |
| Kapasite kous kout nominal Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Vòltaj rezistans enpilsyon nominal Uimp | 4000V |
| Tanperati anbyen | -20℃ ~ +40℃ |
| Kalite liberasyon enstantane | CD |
| Koulè | Blan + wouj |
| Sèvis | OEM ak ODM |
Koub
Polonè
Avantaj
1. Avèk ti gwosè kontra enfòmèl ant, fasil pou enstale
2. Karakteristik kouran kout, surcharge, kapasite kraze segondè
3. ka bay yon pwoteksyon serye kont defo elektrik, epi yo teste pou satisfè estanda sekirite entènasyonal yo.
Aplikasyon
Pwodwi MCB yo lajman itilize nan bilding, rezidans, aplikasyon endistriyèl, transmisyon enèji elektrik.
Lòt moun
Anbalaj
4 moso pou chak bwat enteryè, 60 moso pou chak bwat ekstèn.
Dimansyon pou chak bwat ekstèn: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Mache prensipal la
Mwayen Oryan, Afrik, Azi Sidès, Amerik di Sid, mache Larisi.
Poukisa chwazi nou
Telefòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













