CMTB1-63H 4P Gwo Kapasite Kraze Mcb Miniature Disjoncteur
Detay pwodwi
Disjonktè miniature CMTB1-63 la ka pwoteje kouran an kont kous kout ak surcharge, epi li kapab itilize tou kòm yon transfè ak konvèsyon sistèm pouvwa ki pa souvan. Disjonktè miniature a se yon eleman esansyèl nan nenpòt sistèm elektrik, li bay yon pwoteksyon serye kont danje elektrik epi li asire operasyon an sekirite ak efikas sikui ak aparèy elektrik yo.
| Non pwodwi | Disjonktè Miniature MCB |
| Modèl NO. | CMTB1-63 4P |
| Estanda | IEC60898-1 |
| Sètifika | CE |
| Kouran nominal An (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonè | 4P |
| Vòltaj nominal Ue (V) | 400/415V |
| Frekans nominal | Kouran altènatif 50/60Hz |
| Kapasite kous kout nominal Icn | 6000A |
| Vòltaj rezistans enpilsyon nominal Uimp | 4000V |
| Tanperati anbyen | -20℃ ~ +40℃ |
| Kalite liberasyon enstantane | CD |
| Koulè | blan ak gri |
| Sèvis | OEM ak ODM |
Polonè
Aplikasyon
Disjoncteurs MCB Miniature yo pwofesyonèl & lajman itilize nan bilding, rezidans, aplikasyon endistriyèl, transmisyon enèji elektrik.
Avantaj
1. Pwoteksyon sikwi kont kouran kous kout
2. Pwoteksyon sikui kont kouran surcharge
3. Kapasite kraze ki wo
4.Bèl konsepsyon ak fasil pou enstale
Lòt moun
Anbalaj
3 moso pou chak bwat enteryè, 60 moso pou chak bwat ekstèn.
Dimansyon pou chak bwat ekstèn: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Kesyon ak repons
Mutai kalifye ak sètifika sistèm jesyon ISO 9001, ISO14001, epi pwodwi yo pase sètifika CCC, CE, CB ... elatriye.
Mache prensipal la
Kliyan yo akeyi pwodwi yo, espesyalman nan Mwayen Oryan, Lafrik, Azi Sidès, Amerik di Sid, mache Larisi.
1. Pwodwi prensipal yo: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Kontaktè... elatriye.
2. Chèn endistriyèl konplete soti nan pwodiksyon konpozan rive nan asanblaj pwodwi konplè, tès ak anba kontwòl woutin.
3. Avèk sètifika sistèm jesyon ISO 9001, ISO14001, pwodwi yo kalifye pa sètifika entènasyonal CCC, CE, CB.
4. Ekip teknik pwofesyonèl, ka bay sèvis OEM ak ODM, ka bay pri konpetitif.
5. Tan livrezon rapid ak bon sèvis apre-lavant.
Telefòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













