MUTAI CMTB1-63H 3P Mini MCB Miniature Disjoncteur
Detay pwodwi
Disjonktè mini seri CMTB1-63 la gen fonksyon pwoteksyon kont kous kout ak surcharge. Disjonktè yo ka itilize kòm yon transfè ak konvèsyon sistèm pouvwa ki pa souvan. MCB a bay yon solisyon serye ak pri-efikas pou pwoteje sikui elektrik ak ekipman kont domaj akòz defo, epi gwosè kontra enfòmèl ant yo ak fasilite pou itilize yo fè yo yon chwa ideyal pou yon pakèt aplikasyon.
| Non pwodwi | Disjoncteur Miniature |
| Modèl NO. | CMTB1-63 3P |
| Estanda | IEC60898-1 |
| Sètifika | CE |
| Kouran nominal An (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonè | 3P |
| Vòltaj nominal Ue (V) | 400/415V |
| Frekans nominal | Kouran altènatif 50/60Hz |
| Kapasite kous kout nominal Icn | 6000A |
| Vòltaj rezistans enpilsyon nominal Uimp | 4000V |
| Tanperati anbyen | -20℃ ~ +40℃ |
| Kalite liberasyon enstantane | CD |
| Koulè | Blan + wouj |
| Sèvis | OEM ak ODM |
Polonè
Aplikasyon
Disjoncteurs MCB Miniature yo pwofesyonèl & lajman itilize nan bilding, rezidans, aplikasyon endistriyèl, transmisyon enèji elektrik.
Avantaj
1. Gwosè kontra enfòmèl ant: MCB yo relativman piti an gwosè konpare ak disjonktè tradisyonèl yo, sa ki fè yo ideyal pou itilize nan espas limite.
2. Pwoteksyon sikwi kont kouran kous kout ak kouran surcharge
3. Kapasite koupe ki wo: MCB yo kapab koupe gwo kouran fay, pwoteje sikwi a ak ekipman ki konekte a kont domaj.
4. Pwoteksyon tèmik ak mayetik: MCB yo itilize yon konbinezon pwoteksyon tèmik ak mayetik pou asire yon chanjman serye ak rapid nan ka surcharge, kous kout, oswa defo tè.
Lòt moun
Anbalaj
4 moso pou chak bwat enteryè, 80 moso pou chak bwat ekstèn.
Dimansyon pou chak bwat ekstèn: 41 * 21.5 * 41.5 cm
Kesyon ak repons
Avèk sètifika sistèm jesyon ISO 9001, ISO14001, pwodwi yo kalifye pa sètifika entènasyonal CCC, CE, CB.
Mache prensipal la
Kliyan ki soti nan Mwayen Oryan, Lafrik, Azi Sidès, Amerik di Sid, ak Larisi byen akeyi pwodwi a.
Telefòn: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













